Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK účast na 3. turnaji z 5 možných 2010-11

27. 11. 2010

Takže 20. listopádu.2010 vlastně  náš nejoblíběnější turnaj, kde jsme dlouho obsazovali  ty nejvyšší příčky- naposledy 2008 druhé místo.

No a letos čtvrtí z 12 zúčastněných teamů !!

ve skupině druzí za celkovým vítězem Maceratou Antonovců, s nimi jsme prohráli 1 set nejtěsnějším rozdílem 15:14 a to fair-play  přiznanou Šumákovou tečí - s nimi tedy 0:2;

s nakonec třetím ve skupině Sokolem Děčín jsme výsledkem 1:1 až těsně na balóny 29:22  byli o něco lepší  (- přes nahrávačky byli ale jednoznačně lepší oni !)

Nad pražskou 1.parní; Sokolem Podmokly a Volejlovou Libouchec B už jsme OK vyhráli vždy 2:0.

Sestava: Pája Holeček a  Ruda Kugler většinou na smeči; jedničky  většinou čárlí Kopecký.Péťa Šuman a Michal Burda . A teď mozky našeho  březinského volleje v Libóchci: Verča  Sedláčková &  a kolující Péťa Teršlová a Míšy Bošanská a Piclová.

Takže Míšo díky-bez Vaší pomoci by jsme si tak nezahráli +

 - a v šatně to bylo super a vlastně pro nejotužilejší potom i Ve dvoře" při tataráčku:-)

A poslední náš boj s odvěkým rivalem ze Sokola Jalůvčí: no byl to boj o  bronzovou tekutou medaili a 3. flek- hodně vyrovnaný zápas, který se musel rozhodnout až v tie-breaku zkrácené hře, kdy Jalůvčáci vyhráli 2:1 nejtěsnějším rozdílem 2 míčů !  Díky Sokolové, my Vám to rádi vrátíme :-) to děkujeme  děčínským a Míše a Petře Tak pa 4.12.2010